Vabaneda sõltuvusest lihtne!

Alkozeron
tagastab
to kaine
elu
1 KURSUSE

Leevendab sümptomeid:

 • Vastavalt
 • Medikamentideks
 • Häireid
 • Depressioon
 • Sündroom
  karskus
 • Pohmelus

Allahindlus jäänud:

00
14
48
8950руб2990руб

Sinu nimi:

telefon:

Alkoholism — tee põhja

Agressioon, ebamoraalne käitumine

Üle 70% kuritegude (tekitades raske tervisekahjustuse, tapmine, vargus, vägistamine) pannakse toime alkoholijoobes.

Kaotus sotsiaalsest staatusest.

Sage alkoholi tarbimine viib väljasõit pere kaotada sõpru ja tuttavaid.

Tervise Probleeme

Depressioon, infarkt, nägemise kaotus, hepatiit, katku, vähi – see ei ole täielik nimekiri mõju vastu alkoholi. Alkohol kahjustab KÕIKI organeid inimese.

Rahalisi probleeme

Kui alkoholisõltuvus, muutuvad väärtused ja inimene kaotab võimaluse enda ja oma perega.

Töö kaotus

Välimus tööl joobes sõidukijuhtimise või puudumiste tõttu aa aas, kaasa vallandamise kohta artikkel.

Suitsiid

Iga päev maailmas, kuna alkoholi toime enesetapu 3 tuhat inimest. Igal aastal umbes 1 miljon (1,5 % kõigist surmadest).

ikka arvad, et sind see ei puuduta?

Pere Lemmik, prestiižne töö, hubane maja – kõik on võimalik kaotada, sest alkoholi. Võita tagasi see, mis on palju keerulisem.

Tee
oma
valik!
#####

Kuidas tekib sõltuvus?

Alkohol on lühiajalised lõdvestab keha ja parandab meeleolu suurendades dopamiini – hormoon õnne. Kuid hiljem organism kohaneb toota hormoon, ja seda on vaja rohkem efekti saavutamiseks. Lisaks tekib Tetrahydroisoquinoline – aine, mis blokeerib tootma dopamiini ja serotoniini.

Inimene lakkab elu nautida ilma stimulatsiooni, suubub depressiivne meeleolu. Hävitatud tuhandeid neuroneid, taastamiseks, mis on juba võimatu. sellepärast alkohol halvendab mälu ja koordinatsiooni, raskendab otsuste vastuvõtmine ja tekitab agressiivsust.

Kui vajalik abi?

Raske lõõgastuda ilma tassi alkoholi

Katsed lõpetada joomist otsa teise nurjaajamine

Sõltuvusega Toime tulla ei õnnestu isegi spetsialistide abiga

Sagenenud on agressiivne käitumine ja depressiivsed perioodid

Hävitatud elu, sest alkoholi

vabanemiseks alkoholisõltuvuse on saadaval kõigile!

 • Toodab vastumeelsus
  alkoholi
 • Kaob võõrutusnähte ja tagajärjed vastuvõtu alkoholi
 • On rahustava
  tegevus
 • Parandab mälu, kontsentratsiooni tähelepanu
 • Vähendab joovastav alkoholimürgistuse puhul
 • Vähendab ärevust, apaatia ja depressioonis seisukord
 • Taastab kahjustatud maksarakud ja aju
#

Miks Alkozeron efektiivne?

Meeskond teadlaste ja Ülikooli Tallinnast õnnestus avastada geen, mis suudab kaitsta alkoholism ja on väga tugev mõju inimese tervisele, rääkis uuringu autor, geneetik Kirk Wilhelmsen.

Teatud versioon geeni CYP2E1 teeb inimese üleliia tundlik alkoholi ja tal ei ole mingit soovi puudutada alkoholiga joogid. Need andmed on lubatud, kui abi erilist kogumise maitsetaimed, kunstlikult mõjutada geeni, põhjustades kas sõltuvate inimeste vastumeelsus ja ei talu alkoholi.

Nii on loodud orgaaniline ravim Alkozeron, mis on aidanud võita sõltuvus rohkem
2 000 000 inimesi üle maailma. *

*Tegutseb isegi teadmata sõltuva.

Viska juua lihtne!

Juure Ekstrakt Pueraria montana

Takistab liigne alkoholi tarbimine, lihtsustades iha alkoholiga joogid, eemaldab mürgid ja toksiinid kehast.

Piima ohakas Väljavõte täpiline

Puhastab ja taastab rakke maksas pärast pikka alkoholi tarbimist. Normaliseerib ainevahetuse protsesse organismis.

Rukkilille Ekstrakti

Kõrvaldab turseid, stimuleerib magu, parandab söögiisu, millel on rahustav mõju närvisüsteemile.

Ekstrakt, Liivatee

aitab kaasa selles on okserefleksi joomast alkoholi, samuti on anti depressiivsed ja rahustava toimega.

Ekstrakt, Liht-naistepuna

Pärsib isu alkohol joogid, taastab südame-veresoonkonna süsteemi, normaliseerib seedesüsteemi tööd.

STOP!

Öelge "EI" alkoholi ja muuda oma elu paremaks!

Juba pärast esimest annust kapslid, organismi tulevad aine, mis loovad püsiva vastumeelsus ja tõrjutus alkoholi. Loomulikult voolama hakkab dopamiini, mis blokeerib pärast alkohoolne depressioon.

Pehme успокоительные muru koosseisu takistavad ломку ja selle sümptomeid, vähendab närvisüsteemi pinge, ärevus, agressiivsus, ärrituvus.

Tulevad tagasi protsessid KNS ja aktiveeritakse töö keskused rõõm aju ilma etanooli. Stressi hormoonid järk-järgult alaneb, kaob vajadus "lõõgastuda" kui abi alkoholi -.

Kaob ära sõltuvus, kuna keha on täiesti ümberehitatud saada hormoon rõõmu loomulikul teel. Taastatud kahjustada alkoholi töö olulisemate organite ja süsteemide keha.

kasutusviis:

võtta
1 kapsel
1 kapsel päevas pärast sööki
Päevas kogu ravikuuri

Arvamust
spetsialist

Oma praktikas ei ole ma kasutan kodeerimine, või nn antabuse ravi. See, kui patsiendile süstitakse ravimit, mis on suhtlemisel alkoholi põhjustab tõsiseid mürgistuse organismi (iiveldus, oksendamine, peapööritus, valu organite seedimist).

Pärast tekkimist praktikas Alkozeron sõltuvus on muutunud võidelda on palju lihtsam. Kapslid ei sisalda keemiline -sünteetilised ühendid, mis mõjutavad negatiivselt keha.

98% juhtudest juba mõne päeva pärast vastu võtta Alkozeron saavutatakse kiire väheneb iha alkoholi. Looduslik toode, Alkozeron kehtib lihtne algoritm: vastumeelsus alkoholi vähendada agressiooni ja võõrutusnähte taastada organismi.

Minu patsiendid pöörduvad tagasi normaalse sõltumata raskusastmest alkoholism. Seega, ma soovitan Alkozeron kõigile, sest ainus ohutu vahend vabanemiseks iha piiritusjook.

Ärge oodake, kui variseb kokku oma elu, järgnema eeskuju!

Inge
Jaanson,

36 aastat

Olen alati arvanud, et tean mõõdukalt alkoholi ja pean end üsna adekvaatselt joobeseisundis. Ühel päeval purjus kuni mälukaotus. Hommik sõbrad on näidanud, video peolt, kus ma tantsima topless kohta baariletile ja ma üldse ei mäletanud, et looma. Kuid isegi wild häbi ja vastikust ise ei suutnud mind peatada. Katsetasin mitmeid viise, kuidas vabaneda alkoholisõltuvus – kasutu. Aitas ainult Alkozeron. Esimesed viis päeva närviline, ei uskunud, et aitab. Ja siis kergenema. Sai parem tunne, vaadata on muutunud atraktiivsemaks, sõpruskond järglaseks, isiklik elu korda. Alates sellest ajast on isegi nõrk alkoholi ei tarvita juba 10 kuud.

Sandra
Krumm,

28 aastat

Mehel n väga närviline töö ja iga reede filmis ta stressi alkoholiga. Esialgu vaid reedeti, siis lisandus laupäev, paari aasta jooksul on ta saanud juua iga päev. Ma olin hirmunud, sest ta sai väga agressiivsed ja seda isegi alandas ametikohta. Lõpuks ma enam ei suutnud, hakkas otsima võimalusi, kuidas seda ravida, sest ise ta probleemi ei leidnud. Ja õnneks - on leidnud Alkozeron! Lihtsalt segama tema hommikul tee ja kõik. Nädal abikaasa lõpetas tulevad purjus ja kuu ei juua ja tassi. Tööl on asjad läksid ülesmäge, nagu kodus. Ta on väga palju muutusi paremuse poole.

Urmas
Sepp,

44 aastat

Kui minust on läinud naine, siis olen suutnud rahunema ainult alkoholi. Paar kuud jõin peaaegu iga päev, on töö kaotanud ja arvasin, et varsti olen põhjas, kuid võiks teha midagi. Tänu sõber, tõmbas mind. Tõi Alkozeron, veendunud, et alustada ravi selle ravimiga. Nüüd võin kindlalt öelda, et mina olen kaine inimene. Minu sõltuvus on läinud. Ja kui teil või teie lähedastega on selline probleem, proovige Alkozeron, ta aitab!